این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

برای نجات جامعه باید به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت کرد/ دهه چهارم انقلاب،دهه فرصت است

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: برای نجات جامعه باید به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت کرد همانگونه که مقام معظم رهبری نیز در شعار سال تاکید کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بارآذربایجان غربی، سردار خرّم در جمع پایوران سپاه شهدا آذربایجان غربی، اظهار داشت: خدمت به مردم با روحیه جهادی، همفکری، همدلی، تبعیت و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری که اهداف شعار سال را تبیین کردند، محقق می شود.

وی بر ضرورت توجه به شعار سال از سوی آحاد جامعه تاکید کرد و گفت: حضرت آقا در پیام نوروزی به سه مطلب توجه ویژه نشان دادند.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با بیان اینکه حضور آحاد مردم در مراسمات مذهبی،دینی، ملی و انقلابی که مقام معظم رهبری این موضوع را مایه شکر عنوان کردند، از ویژگی های برجسته مردم ایران است، افزود: هر سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد مردم بیشتر در صحنه حضور دارند.

سردار خرّم با بیان اینکه حضور مردم در صحنه های دفاع از نظام اسلامی پایه های انقلاب اسلامی را تقویت می کند، تصریح کرد: حضور در مراسم های ملی همچون دهه فجر انقلاب اسلامی و روز قدس که هر سال باشکوهتر برگزار می شود، موجب ادامه راه انقلاب می شود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ایام عیدنوروز به عنوان مراسم ملی،بازدید،صله ارحام و جستجو از حال مستمندان در این ایام جای تقدیر دارد،افزود:مردم ایران همواره روحیه دستگیری از نیازمندان را دارند.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی موضوع دوم مورد توجه مقام معظم رهبری را بحث شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال عنوان کرد و گفت: نقاط قوت و ضعف از سوی مقام معظم رهبری تبیین شد و ضروری است هر فرد، قشر و مسئول در عمل به موضوع اقتصاد مقاومتی پیشگام باشد.

سردار خرّم با بیان اینکه جنگ امروز دنیا با نظام اسلامی در اقتصاد است، افزود: مردم گریبانگیر مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از موضوعات،مشکلات و آسیب های اجتماعی از جمله عدم ازدواج، طلاق و معضلات اجتماعی بستگی به مشکلات معیشتی،اشتغال،بیکاری و رکورد برمی گردد، گفت:همت دولت و مسئولان اجرایی متاسفانه در موضوع شعار سال بسیار کم است.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی افزایش ۳۰۰ تا ۴۵۰ درصدی حقوق  وزرا،معاونان و استانداران را در چهار سال گذشته مورد اشاره قرار داد و گفت: در حالی که حقوق کارمندان دولت ۱۰ تا ۱۲ درصد افزایش یافته است.

سردار خرم با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها به ضرورت حل مشکلات اقتصادی مردم تاکید کرده اند، افزود: متاسفانه نگاه به بیرون از کشور،سیاست زدگی و غرب زدگی موجب غفلت از پتانسیل های کشور می شود.

وی بر ضرورت توجه دولت و مسئولان اجرایی به بحث اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت:انتخابات سال جاری به عنوان فرصتی است که دشمن می خواهد آن را به تهدید تبدیل کند که باید در این زمینه هوشیار بود.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی بر ضرورت انتخاب افراد اصلح در انتخابات تاکید کرد و گفت: نباید به افراد وابسته و ضعیف رای داد.

سردار خرّم راه نجات اقتصاد کشور را در دهه چهارم توجه به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: برای رشد و تعالی جامعه باید به این نوع از اقتصاد توجه ویژه شود.

وی با اشاره به حضور قشرهای مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماموریت های نوروزی، گفت: اردوهای جهادی دانشجویان بسیجی در مناطق محروم با همت بسیجیان انجام شد.

وی دیدار از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران را نیز سنت حسنه عنوان کرد و افزود: امروز دشمنان به دنبال پروژه سپاه هراسی در جهان هستند.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی بر ضرورت افزایش وحدت، بصیرت، همدلی و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در بدنه و خانواده سپاه تاکید کرد و گفت: سپاه با چشم، دل و گوش به فرمان رهبری است.

سردار خرّم با بیان اینکه رفتارهای دوگانه و چندگانه،شک و تردید و تشتت آرا در سپاه جایی ندارد، افزود: ترویج جایگاه، منزلت و منقبت سپاه و بسیج به صورت رفتاری و عملی ضروری است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.