این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:

سپاه خار چشم دشمنان و امید مستضعفان است/معلمان مدافعان اصیل فرهنگ انقلاب/فرهنگیان در اشاعه فرهنگ انقلابی جلودار هستند

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: سپاه خاری در چشم دشمنان و امیدی و محل تکیه ای برای متدینین، مسلمانان و مستضعفان محسوب می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، سردار عابدین خرم در مراسم تجلیل از همسران معلم پاسدار با اشاره به اینکه همسران پاسداران به دو شکل به جامعه خدمت می کنند، اظهار داشت: تعلیم و تربیت نیروهای انقلابی مسیری است که امام خمینی (ره) و شاگردان ایشان از جمله استاد شهید مرتضی مطهری و شاگرد خلف امام، مقام معظم رهبری به عنوان بزرگترین و برجسته ترین خصلت از آن برخوردار بودند.

وی با بیان اینکه معلمی در دین ما دارای جایگاه ارزشمند و متعالی است و معلم مظهر تجلی فکر و شعور در بین انسان ها و همنوعان محسوب می شود، ادامه داد:اگر این تجلی فکری با دین و اسلام آمیخته شود متعالی تر می شود چرا که هدایتگر به معارف دینی است.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با بیان اینکه مسائل دینی و اصالت انسان را معلمان در کنار تربیت دانش آموزان برعهده دارند، افزود: عبادت به خودی خود اگر چه مهم است اما عبادت از نوع تربیت اسلامی و معارف قرآنی اوج تعلیم و تربیت بشر است.

سردار خرم گفت: معلمان پاسدار ارزش ها و مدافعان حریم ولایت هستید که در جامعه خدمت بزرگ و بی بدیلی انجام داده و در خانواده هم تربیت فرزندانی در طراز پاسداران انقلاب اسلامی را انجام می دهند.

وی با اشاره به اینکه پاسداری پس از انقلاب اسلامی دارای کرامت خاصی است چرا که پاسداران، پاسدار اسلام، دین،حریم ولایت و امامت هستند،خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران به عنوان نهادی تاثیرگذار با تدبیر بلند فرزندان انقلاب به عنوان حافظ انقلاب که با هزینه خون های پاک شهدا به دست آمده است، تشکیل شد.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با بیان اینکه تعریف و تمجید مبالغه آمیز هیچ گاه از سوی بزرگان دین و انقلاب، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص افراد و نهادها نمی شود،افزود: سپاه نهادی است که با جمع بزرگان و شاگردان امام شاکله آن شکل گرفته و امروز پاسداران بهترین مدافعان انقلاب و دستاوردهای آن هستند.

سردار خرم ادامه داد:سپاه خاری در چشم دشمنان و امیدی و محل تکیه ای برای متدینین، مسلمانان و مستضعفان محسوب می شود.

وی با اشاره به نقش همسران معلم پاسداران در نظام تعلیم و تربیت، بیان داشت: این نقش اجر و پاداش معنوی در نزد خداوند متعال دارد.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی با بیان اینکه شماها هم مواظب فرزندان مردم در مدارس هستید و در خانواده ها نیز امید همسران پاسدار خود محسوب می شوید، ادامه داد: پاسداران در سایه حضور شما می توانند به جامعه خدمات رسانی کرده و در امتحان های بزرگ حضور یابند.

سردار خرم با اشاره به اینکه به فرموده مقام معظم رهبری خرمشهرهایی را درپیش داریم که از نوع آزادی خاک نبوده بلکه مقابله ها و تهاجمات فکری است،ادامه داد: شما در عرصه تعلیم و تربیت به عنوان معلم و دبیر شمع و ستاره درخشانی هستید که اطرافیان نیز از این نور بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه معلمان را پاسدار انقلاب در جامعه فرهنگی عنوان کرد و افزود: پاسداران با همت شما مشغول دفاع در سنگر دفاع از ارزش ها و تمام کجی و کژی ها بوده و شماها باید از ملامت ها ترس و واهمه به دل راه ندهید.

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: شهید مطهری در اوج ابتذال و فرهنگ منحط غربی مقالاتی در موضوع حجاب چاپ می کند که امروز مورد استفاده قرار می گیرد.

سردار خرم بر ضرورت مقابله با نحله های فکری و فرهنگی تاکید کرد و گفت: بهترین منبع برای مقابله با نحله های فکری کتاب های شهید مطهری است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.