این مطلب ۲۴۲ بار خوانده شده

فرمانده سپاه خوي از برگزاري اجتماع عظيم صيانت از حريم خانواده خبر داد

در راستاي گراميداشت ياد و خاطره شهداي فاجعه حمله به مسجد گوهرشاد راهپيمايي عظيمي در شهرستان خوي برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، فرمانده سپاه خوي در گفتگوي خبري، ۲۱ تيرماه ۱۳۱۴  را كه يادآور  حادثه تلخ و حزن آلود حمله به  هموطناني است كه در دفاع از آیات و روایات الهی و برای پاسداشت عفاف و حجاب در مسجد گوهرشاد مورد هجمه ناجوانمردانه قرار گرفتند و به درجه رفيع شهادت نائل آمدند گفت: اين حركت رژيم سفاك پهلوي در حقيقت نشات گرفته از خوي حيواني و ددمنشانه آنان است.

سرهنگ پاسدار محمد باقر با اشاره به تعبیرات رهبرمعظم انقلاب درسال‌ های اخیر درمورد فعالیت ‌های دشمن افزود: رهبر انقلاب بارها از فعالیت ‌های دشمن با عنوان هجمه فرهنگی، شبیخون فرهنگی، براندازی فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم یاد کردند لذا بايد در اين زمينه فعاليت خود را چندين برابر نماييم  چرا كه دشمن امروزه به از جنگ سخت فاصله گرفته است.

وي ادامه داد: دشمنان اهداف خود در حمله به حريم خانواده و زير سوال بردن مسئله عفاف و حجاب  با بهره جستن از ابزارهايي چون اندیشه‌ها، تفکرات و فرافکنی‌های قدرت‌های رسانه‌ای سعي دارد سبك زندگي اسلامي را تضعيف نمايد  و حجاب را محدوديت براي يك خانم جلوه نمايد.

علايي با گريز به برخي از جريانات فرهنگي امروزي خاطر نشان كرد: زماني كه همگي ما شاهديم هجمه فرهنگی به صورت جهانی گسترده است در مقابل خون هزاران شهيد ۸سال دفاع مقدس مديونيم اگر ساكت بنشينيم و كاري انجام ندهيم.

اين مقام مسئول ادامه داد: هر انساني كه آزاد انديش است صددرصد به حريم خانواده ارزش قايل است لذا به صورت ذاتي  سعي مي كند از اين جايگاه دفاع نمايد.

وي در ادامه گفت: ۲۱تير ماه تمامي خانواده هاي شهرستان خوي از هر قشر و طبقه اي گردهم مي آيند و به صورت راهپيمايي و با دادن شعارهاي كوبنده بيزاري و نفرت خود را از حركت ددمنشانه رپيم پهلوي به جهانيان نشان خواهند داد و پيمان مجدد با آرمانهاي امام و شهدا و  ولايت مي بندد كه به دستاوردهاي انقلاب اسلامي پايبند باشند. و تا آخرين قطره خون از خون شهدا دفاع كنند.

گفتني است راهپيمايي عظيم صيانت از حريم خانواده در دهفته حجاب و عفاف روز چهارشنبه از ميدان امام خميني(ره) ساعت ۱۰صبح با حضور تمامي مسئولين ،فرماندهان و خانوادههاي معظم شهدا و شهرستان خوي شروع و در مصلي امام خميني(ره) پس از اجراي برنامه هايي چون سخنراني، شعرخواني،خطابه گويي،اهداي جوايز به محجبه ها و قثرائت بيانيه به پايان خواهد رسيد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.