این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده

شرکت کنندگان در راهیان نور باید سفیران انتقال ارزش ها باشند

سرهنگ تقی نجمی در آستانه اعزام راهیان نور خاطر نشان کرد ؛ امروز شرکت کنندگان در راهیان نور می بایست سفیران انتقال ارزشها باشند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بارآذربایجان غربی، فرمانده سپاه شاهین دژ به زیر ساختهای مهم و بستر مناسب در راهیان نور پرداخت و گفت ؛ اگر کارهای مهم و اصلی در راهیان نور که همان توجه  عمیق به مفاهیم غنی اسلامی و توجه به ارزشها را در مخاطب بتوانیم نمود عینی ببخشیم  به بخش اعظمی از کارکرد راهیان نور دست یافته ایم.

وی این بستر مناسب را در انتقال اموزهای معنوی حائز اهمیت دانست و بیان داشت ؛کلیه دست اندر کاران راهیان نور می بایست توجه ویژ ه ای به این نکات داشته باشند و با صبر و حوصله در راستای تعظیم شعائر اسلامی و تفکرات جهادی  قدم بردارند .

سرهنگ تقی نجمی  در ادامه سخنان خود در خصوص اعزام کاروانهای راهیان نور عنوان کرد ؛ برابر برنامه ریزیهای به عمل آمده ۳۸۰  نفر در سه مردادکه متشکل از خواهران بودند با تدابیر اتخاذ شده الحمدالله توانستند به سلامتی از این معنویت بهره ببرند و در تاریخ هفتم مرداد نیز تعداد ۳۹۰ نفر برادر در قالب ۸ اتوبوس راهی مناطق جنگی خواهند شد .

فرمانده ناحیه شاهین دژ از همکاری صمیمانه کلیه دست اندر کاران تقدیر و تشکر به عمل آورده و گفت ؛ امروز دشمن حتی نمی خواهد این انسجام را در راهیان نور ببیند چرا که انس و الفت نسل حاضر و آشنایی آنها با دلاورمردان ایران اسلامی در سالهای حماسه و خون و دفاع از میهن اسلامی بی شک تهاجم فرهنگی آنان را خنثی خواهد کرد و این رویکرد قطعا به ضرر آنان خواهد بود .

فرمانده ناحیه شاهین دژ حضور راویان جهاد و شهادت را در این اردوها حائز اهمیت دانست و گفت ؛راویان شرکت کننده در این اردوها می بایست زمینه های مناسب انتقال ارزشها و همچنین دلاور مردیهای مردان و زنان این مرزو بوم را با شیوه ای نوین ارتباطی به مخاطب خود برسانند .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.