این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

اعزام ۱۴۰۰ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: امسال یک هزار و ۴۰۰ نفر بر اساس سهمیه ابلاغی از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار جواد مولودی در حاشیه اعزام نخستین کاروان راهیان نور از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور، اظهار کرد: امسال  یک هزار و ۴۰۰ نفر بر اساس سهمیه ابلاغی از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه مردم و به ویژه جوانان استقبال گسترده و چشم گیری در سال گذشته و امسال برای ثبت نام و شرکت در این اردوها داشته اند، افزود: اردوهای راهیان نور یکی از راه های زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است.

وی گفت: اردوهای راهیان نور فرصت مناسبی را برای آشنایی جوانان و نسل امروزی با رشادت های رزمندگان اسلام است.

مولودی تصریح کرد: اردوهای راهیان نور زمینه ای برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان و نشر این فرهنگ در سطح و بدنه جامعه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه  در نخستین کاروان ۵۰۰ نفر از میاندوآب به مناطق عملیاتی اعزام شدند، اظهار کرد: به اقدامات انجام گرفته در سطح شهرستان، در نیمه اول مرداد ماه، یک هزار و ۴۰۰ نفر در سه کاروان از میاندوآب به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شده و در این اردوی یک روزه، از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور بازدید می کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.