این مطلب ۱۵۱ بار خوانده شده

اعزام دومین کاروان راهیان نور دختران بوکانی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

۳۶۰نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس متوسطه شهرستان بوکان در قالب کاروان راهیان نور با ۱۱دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش  خبرنگار سایت کوله بار آذرایجان غربی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان در حاشیه بدرقه این کاروان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت دانش‌آموزان ما را در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن بیمه می‌کند.

سرهنگ پاسدار منوچهر مودبی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را هدف اصلی کاروان‌های راهیان نور دانست و با اشاره به رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس افزود: امروز فرهنگ ایثار و شهادت مردم ما را الگوی برای جهانیان تبدیل کرده است.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمن علیه مردم شهیدپرور ایران اسلامی عنوان کرد: دشمن با تهاجم فرهنگی می‌خواهد به نسل جوان ما ضربه بزند که فرهنگ ایثار و شهادت ملت و جوانان ما را در مقابل دشمن بیمه می‌کند.

وی گفت: نجابت و پاکدامنی دانش آموزان دختر بوکانی و استقبال گرم خانواده های این عزیزان از اردوی راهیان نور جای بسی تشکر را دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان ادامه داد: در دومین مرحله از اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر بوکان عنوان کرد: ۳۶۰ دانش آموز دختر بوکانی در مقطع دهم متوسطه صبح امروز در قالب ۱۱ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این اردو دانش اموزان بوکانی از مناطق عملیاتی پیرانشهر و همچنین یادمان سردار رشید اسلام شهید بروجردی در سه راهی نقده دیدار و با خون شهدا تجدید پیمان خواهند کرد.

منوچهر مودبی عنوان کرد: در سال تحصیلی جاری برابر هماهنگی های به عمل آمده با اداره آموزش و پرورش بوکان بیش از ۱۶۰۰ دانش آموز دختر و پسر بوکانی در قالب درس عملی آمادگی دفاعی به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام خواهند شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.