این مطلب ۴۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

آذربایجان غربی الگوی موفق انسجام اسلامی اقوام و مذاهب است

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی روزگاری کانون توطئه‌های دشمنان بوداما امروز الگوی موفق انسجام اسلامی و وحدت اقوام و مذاهب است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بارآذربایجان غربی، سردار عابدین خرم در اجلاس پیشمرگان مسلمان کرد و عشایر اظهار داشت: خدا را شکر گذاریم که با وجود رهبر انقلاب و فرزندان انقلاب پایداری و امنیت و آرامش برای کشور تأمین شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی بیان کرد: آذربایجان غربی دارای ۱۲ هزار شهید و ۱۹ هزار جانباز و ۲ هزار و ۶۰۰ آزاده است.

وی گفت: مهم‌ترین راهبرد امنیتی استکبار جهانی و شبکه صهیونیسم همواره بر ایجاد تفرقه بین اقوام مختلف بوده و همانطور که رهبر معظم فرمودند تجربه اختلاف و تفرقه افکنی در بین اهل تسنن و تشیع در سابقه رژیم‌های انگلیس و آمریکا و شبکه صهیونیسم  وجود داشته و وجود دارد.

خرم افزود: امروز اهل تسنن و تشیع و هم اقوام مختلف رنگین کمانی را از ایران اسلامی متحد در کنار یکدیگر قرار داده‌اند و متحد یکپارچه زندگانی سربلندی را انجام می‌دهند

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی به عنوان استانی  که رنگین کمان این اقوام و مذاهب بوده از یک سو کانون توطئه‌ها و فتنه‌های  دشمنان برای وحدت شکنی بوده و از سوی دیگر الگوی موفق و انسجام اسلامی بوده و به تصدیق مقام معظم رهبری در تمام آزمون‌ها سربلند بوده است

وی گفت: در آذربایجان غربی ۸۰ شهید روحانی داریم که در خطه آذربایجان غربی مانند لاله‌های نو شکوفه با خون‌های خود پر رنگ کرده‌اند و برادران کرد نیز دوشادوش برادران آذری و فارس خود از فداکاری‌های خود دریغ نکردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.