این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان به مناسبت حماسه ۹ دی

سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه شهداء استان آذربایجان غربی به مناسبت حماسه ۹ دی بیانیه صادر کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، متن کامل بیانیه بشرح زیر است:

بسمه تعالی

« و قاتلو هم حتی لاتکون فتنه ویکون الدین لله فان انتهوا فلا عدون الا علی الظالمین » (بقره-۱۹۳)

و با کافران جهاد کنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود و همه را آئین دین خدا باشد و اگر از فتنه و جنگ دست کشیدند (با آنها عدالت کنید) که ستم جز بر ستمکاران روا نیست

« در قضیه ی نهم دی سال ۸۸ یک نکته اساسی است و آن نکته برمی گردد به هویت انقلاب و ماهیت انقلاب . یعنی همان روحی که حاکم بود براصل انقلاب ما و آن حضور عظیم بی نظیر تاریخی در سال ۵۷ ، همان روح در ماجرای نهم دی نشان داده شد »

مقام معظم رهبری

نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی در تاریخ پراز حماسه کشور ایران ، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه خویش نشان دادند که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهداء و امام شهداء متوقف کند.

فتنه سال ۸۸ که با طراحی و مهندسی اتاق های فکر نظام سلطه و استکبار جهانی و جانبداری آشکار آمریکا ، انگلیس و رژیم صهیونیستی و با رمز شیطانی تقلب کلید خورد برای اصحاب فتنه و سران داخلی آن گناه بزرگ و غیر قابل اغماضی است که ننگ ابدی خیانت را بر پیشانی آنان حک کرده است.

فتنه گران باید پاسخ دهند که آیا ادعای تقلب و تهمت ، خیانت در امانت به یک ملت و نظام و دهها هزار مرد و زن مومن ، متعهد و معتمد و وفادار به انقلاب و ... جرم کمی است ؟

آیا قتل ، خونریزی و آشوب در حکومت اسلامی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه خیانت کوچکی است ؟

آیا پناه بردن به صهیونیست ها و حاکمان جور عربی و ... به قیمت تبلیغ علیه نظام اسلامی و کوفتن بر طبل جنگ علیه اسلام ، ننگ و ستم کوچکی است ؟

آیا تلخ کردن کام ملت و شاد کردن دل دشمنان قسم خورده اسلام ، پراکندن تخم یاس و تفرقه و دودستگی ملی در کشور و جری کردن دشمنان اسلام ظلم کوچکی است ؟

نهم دی فریاد رسا و محکمه قضاوت یک ملت بود علیه این همه خیانت و جنایت ، که توسط تشنگان قدرت ، وابستگان استکبار و دلباختگان غرب، با طرح ریزی و هدایت چند دهه سرویسهای جاسوسی غربی  و متاسفانه معدودی مسئولین سست عنصر و ساکتان فتنه شکل گرفت و اگر خدای نکرده کشتی را کشتیبان بصیر و مقتدر نبود معلوم نبود در کشاکش اختلافات خانمان سوز داخلی و درگیریهای دشمن شادکن چه فجایع ای ببار می آمد؟

خداوند را به نعمت با برکت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب ، مولی و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز و امت وفادار و بصیر و آماده سپاسگذاریم.

بسیجیان دوران دفاع مقدس و ما پیشکسوتان جهاد و شهادت ضمن تجدید عهد و پیمان مجدد خود با ولی امر مسلمین و نائب برحق حضرت ولی عصر (عج) یادآور می شود که ما از دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین همچون شیطان بزرگ، انگلیس خبیث، فرانسه مکار و اسرائیل کودک کش انتظاری جز دشمنی نداریم ولیکن از نیروهای درونی و خودی و مسئولین نظام در قوای سه گانه و سایر نهاد ها که نان مشروعیت خود را از برکت وجودی ولایت مطلقه فقیه می خورند انتظار داریم دل را یک دله کنند و از تردید و دو دلی بپرهیزند و سرنوشت تاریخی پیمان شکنان عصر حضرت امیرالمومنین علی (ع) و ... را به یاد داشته باشند.

و همه با هم ، ید واحده شده ، پشت سر امام مسلمین ، پایدار و استوار در راه اقتدار اسلام و حاکمیت ارزشهای انقلاب اسلامی بر جامعه بکوشند خدا نیاورد روزی را که ملت از شما مایوس شود و نهم دی دیگری را چاره کار بداند.

همه بدانند کشوری که از نعمت حبل الله المتین ولایت فقیه و امت حزب الله بصیر، آگاه و وفاداری برخوردار است هرگز اسیر توطئه ها، نیرنگ ها، ترفندها وجنگ روانی دشمنان خارجی و مزدوران متوهم داخلی نخواهند شد و به فضل الهی پرشتاب تر از گذشته بسوی قله های رفیع پیشرفت، تعالی و تمدن سازی نوین اسلامی طی طریق خواهد کرد.

والسلام

سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان آذربایجان غربی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.