این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب:

مردم در ۹ دی فتنه گران را به زباله دان تاریخ فرستادند/ حماسه ۹ دی، "نه" بزرگ به فتنه گران بود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم حزب اللهی و انقلابی ایران اسلامی، با حرکت شجاعانه و با بصیرت خود، در ۹ دی راهزنان و فتنه گران داخلی انقلاب را از مسیر قطار انقلاب کنار زدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، حجت الاسلام حیدر کوثری با تبریک سالروز حماسه ۹ دی، اظهار کرد: مردم حزب اللهی و انقلابی ایران اسلامی، با حرکت شجاعانه و با بصیرت خود در ۹ دی راهزنان و فتنه گران داخلی انقلاب را از مسیر قطار انقلاب کنار زدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: در حماسه ۹ دی ۸۸ خالص ها از ناخالص ها جدا شد و کسانی که انقلابی واقعی بودند؛ صف خود را از فتنه گران و یزیدیان زمان جدا کردند.

وی گفت: ۹ دی روزی بود که خواص بی بصیرت و منافق در سیل خروشان مردم انقلابی و حزب الله، در هم شکستند.

کوثری با بیان اینکه حماسه ۹ دی، تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت بود، تصریح کرد: در این روز  بار دیگر نسیم دل انگیز ولایت و بصیرت بر پیکر زخمی وطن وزیدن گرفت و در روز بیعت مردم با ولایت تجلی یافت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی با حضور پرشور در حماسه ۹ دی نشان دادند که از ورای تمامی چهره آرایی ها، تزویرها و نقاب ها انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین و عافیت طلبان می شناسند.

وی افزود: حماسه ۹ دی نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از نظام اسلامی و ولایت بود که تاریخ چنین حرکاتی را کمتر به خود دیده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.