این مطلب ۶۱ بار خوانده شده
فرمانده سپاه خوی در جمع بسیجیان جدیدالورود:

آماده دفاع از ولایت باشید

فرمانده سپاه خوی با حضور در جمع صمیمی بسیجیان با کد۸۹ با تاکید بر مسئولیت خطیر دفاع از ولایت آنان را نسبت به ماموریت های پیش رو توجیه کرد..
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بارآذربایجان غربی، فرمانده سپاه خوی گفت:دوران طلایی دفاع مقدس همچون نگینی تابناک بر تارک تاریخ حماسه و ایثار انقلاب اسلامی می درخشد   و این دوران و سبک زندگی این عزیزان به عنوان الگو و اسوه ما در دفاع از ولایت و میهن است.:

سرهنگ پاسدار محمد باقر علایی افزود: شما عزیزان به عنوان ادامه دهندگان راه این عزیزان   باید همواره آماده دفاع از مرزهای دینی،میهنی و حریم ولایت باشید.

وی گفت: شما باید همچنین آماده دفاعدر برابر هر نوع تهدید و ترفندهای دشمنان  باشید و به خاطر داشته باشید شما حافظ جان و مال هموطنان و صیانت از ارزشهای دفاع مقدس را برعهده گرفته اید

علایی همچنین ابراز داشت شما عزیزان باید  بابازنشستگان و سایر عزیزانی که تا کنون در این نهاد مقدس خدمت کرده اند  ارتباط و تعامل داشته باشید تا بتوانید با  بهره‌گیری از تجربه‌های گرانقدر در ماموریتهایمحوله موفق باشیثد.

مسئول نیروی انسانی سپاه خوی نیز در ادامه ضمن ضمن خیر مقدم  وآرزوی موفقیت وسلامتی برای بسیجیان کد۸۹ بیان کرد: از این زمان  به بعد بار مسئولیت سنگینی بر رویدوش شما نیروهای تازه نفس است وباید با توکل به خدا وجدیت تمام این امر خطیر را بهمقصود نهایی که همان رضایت خداوند است برسانید.

سرهنگ پاسدار موسی جعفرزاده شما باید تمام حرکات دشمنان و افراد سودجو را تحت کنترل خویشدرآورده و از کنار موارد مشکوک جزئی سرسری نگذرید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.