این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
فرمانده حوزه ثارا... سپاه بوکان:

آمریکای جنایتکار و جهانخوار مصداق استکبار در دنیاست/ ارتباط با آمریکا هیچ گره ای از مشکلات را باز نخواهد کرد

فرمانده حوزه ثارا... سپاه بوکان گفت: آمریکای جنایتکار و جهانخوار مصداق استکبار در دنیاست و هردولت و شخصی که بخواهد به این جنایتکار اعتماد و تکیه کند بدون شک ضربه خواهد خورد و این در طول تاریخ به اثبات رسیده است.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، فرمانده حوزه ثارا... سپاه بوکان در نشست سیاسی پایگاه شهید حمه مرادی با اشاره به شکست‌های آمریکا در منطقه غرب آسیا به موازات تثبیت قدرت منطقه‌ای ایران گفت:

 تلاش جدی دولتمردان آمریکایی برای دستیابی توافق با ایران و رویکرد جدید آنها به مذاکره با جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای تعمیم آن به حوزه‌های غیر هسته‌ای، مؤید تغییر در ماهیت و منابع قدرت و همچنین تغییر در ساختار نظام بین الملل است.

سرهنگ پاسدار جواد نجفیان تصریح کرد: متاسفانه برخی از مسئولین به دنبال برقراری ارتباط با آمریکا هستند که این اشتباه فکر می کنند چرا که آمریکا جزء ضرر و فرصت سوزی هیچ نتیجه و امتیازی برای انقلاب اسلامی ایران ندارد و ارتباط با این کشور هیچ گره ای از مشکلات را باز نخواهد کرد.

وی به بیان معنی قرآنی استکبار ستیزی اشاره کرد و گفت: ما هرگز زیر بار ظلم و ستم نخواهیم رفت و تاکنون ملت بیدار ایران اسلامی توانسته در جهت استکبار ستیزی گام های بسیار بزرگی را بردارد و به دشمنان اجازه ندادند تا در امورات کشور ایران اسلامی مداخله کنند.

نجفیان افزود: ملت ایران اسلامی هرگز از اعتقادات و باورهای خود در برابر آمریکا ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد.

فرمانده حوزه ثارا... سپاه بوکان ، ایجاد قدرت بازدارندگی ایران اسلامی که در سال‌های اخیر با توجه به بومی سازی و ارتقای صنایع دفاعی و بلوغ و توانمندی متحدان استراتژیک انقلاب اسلامی در سطح منطقه ایجاد شده است را، اثبات ناکارآمدی گزینه های آمریکا دانست و گفت: این ناکار آمدی صورتی واقع بینانه در غرب نیز پیدا کرده است.

 سرهنگ نجفیان با بیان اینکه معادلات منطقه‌ای بدون حضور جمهوری اسلامی ایران شکل نمی‌گیرد افزود: غرب به این باور رسیده است که کشش و جاذبه قدرت نرم افزاری ایران در منطقه، تنگنای گفتمانی بیشماری در آنها ایجاد کرده است و تنها تداوم رویکرد فشار و تهدید، اهداف راهبرد مهار آنها را در عرصه میدانی محقق نمی‌کند.

وی درپایان به قدرت بی مثال امنیت کشورمان اشاره کرد و گفت: باید قدردان این امنیت شد و این امنیت در سایه  قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست آمده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.