این مطلب ۴۲ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان:

شهرداری در نهادینه کردن معماری ایرانی اسلامی نقش بسزایی دارد/ تقویت هر چه بیشتر رویکرد برنامه ریزی و نظارت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان در دیدار با شهردار این شهرستان گفت : شهرداری باید در احداث ساختمان ها؛ مانند ساختمانهای اداری خود معماری ایرانی- اسلامی را رعایت کند تا این موضوع در بین شهروندان نیز نهادینه شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان در راس هیاتی با شهردار این شهرستان دیدار نمود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان طی سخنانی گفت: مردم ایران در مقابل تمامی فراز و نشیب ها و دغدغه های که می توانست برای انقلاب اسلامی مشکلاتی ایجاد کند ایستادند و درخت انقلاب اسلامی را با خون خود آبیاری نمودند.

حجت الاسلام روح ا... فتحی به اهمیت رعایت معماری اسلامی ایرانی تاکید کرد و اظهار داشت: شهرداری باید در احداث ساختمان های؛ مانند ساختمانهای اداری خود معماری ایرانی- اسلامی را رعایت کند تا این موضوع در بین شهروندان نیز نهادینه شود.

وی در ادامه بر اهمیت ارتقا برنامه ریزی  شهری تاکید کرد و گفت: باید همه مدیران بر اساس برنامه عمل کنند و کارشناسان نیز با دقت عملکرد را بررسی کرده و بر ماهیت پروژه ها نظارت کنند چرا که تقویت رویکرد برنامه ریزی و نظارت  باعث بهره وری بیشتر و توسعه شهر خواهد شد.

 حجت الاسلام فتحی تاکید کرد: وظيفه ما در اين مقطع حساس بسيار سنگين است و بايد ضمن پرهيز از هر گونه تشنج در جامعه، بـا حفظ وحدت و يكپارچگى در مقابـل اين توطئه هاى فرهنگى دشمنان قاطعانه بـايستيم و اجازه ندهيم كه اصول و ارزشهاى اسلامى و مقدسات دينى ما را مورد هجمه قرار داده و آنها را تضعيف کنند.

وی با بیان اینکه وظیفه ما به عنوان یک بسیجی این است که به مردم خدمت کنیم افزود: سپاه و بسیج خادم مردم است وبا روحیه خدمت صادقانه و خالصانه در خدمت مدیران و کارمندان مجموعه شهرداری می باشد،زیرا به برکت انقلاب اسلامی این مسئولیت‌ها به ما رسیده است.

فتحی افزود: شهرداری‌ها بیشترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهند لذا باید به گونه‌ای عمل نمایند که ارباب رجوع از حسن خلق آنان رضایت داشته باشد و کارمند و مدیری در تراز انقلاب اسلامی باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.