این مطلب ۴۷ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

عقیدتی و سیاسی نقش اساسی در ارتقای روحی و معنوی پاسداران دارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ایمان، اعتقادات، علم و دانش مکمل همدیگر هستند و امور عقیدتی دارای جایگاه رفیعی در ارتقای روحی و معنوی پاسداران می باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی روز یکشنبه در دیدار با مسئول نمایندگی ولی فقیه و کارکنان بخش عقیدتی و سیاسی و تعدادی از معاونان و مسئولان اقشار مختلف سپاه شهدا آذربایجان غربی در ارومیه افزود: کارکنان بخش عقیدتی و سیاسی در سپاه نقش مهمی را ایفا می کنند که احیای معنویات در افراد یکی از این اقدامات است .

وی اضافه کرد: کار فرهنگی دارای ارزش بسیاری بوده هرچند در برخی اوقات آن را بی ارزش جلوه می دهند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار کرد: ارائه بهترین امکانات رفاهی و زندگی به اعضای جامعه در کنار توجه به مساله فرهنگی، دینی و مسائل معنوی ارزشمند خواهد بود و این موضوع اهمیت توجه به فرهنگ، تدین و تعهد را دو چندان می کند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به جایگاه آیت الله مطهری در تربیت عقیدتی و معنوی جوانان جامعه گفت: وی دارای دیدگاه و نگرشی خاص به مخاطبان خود بود و در این راستا توانست متناسب با نیاز مخاطبان خود به قلم فرسایی بپردازد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی اضافه کرد: آیت الله مطهری در راستای دفاع از دین گامهای مهمی برداشت و آبرو و حیثیت خود را در راه دین هزینه کرد.

وی با اشاره به ایام پرفیض ماه شعبان نیز گفت: نباید فرصت استفاده از این ماه را ازدست داد و ادعیه خاص ماه شعبان را باید با دقت مطالعه کرد.

امام جمعه ارومیه با اشاره به شهید تهرانی و خدمات و ایثارگریهای شهدا برای آبادانی کشور ادامه داد: نتیچه همه این تلاشها دست یابی به مدارج علمی بالا برای کشور و اقتدار نظامی عظیم برای نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه علم و ایمان دو بال برای پرواز و موفقیت جامعه اسلامی است، گفت: پاسداران در دفاع از کیان اسلامی باید به این دو سلاج مجهز باشند چرا که اگر یکی نباشد دیگری به کار نمی آید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.