این مطلب ۳۵ بار خوانده شده
معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان خبر داد

اعزام ۹۰۰ نفر از بوکان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

معاون هماهنگ کننده سپاه بوکان از اعزام ۹۰۰ نفر از بسیجیان بوکان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور طی تابستان سال جاری خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سایت کوله بار آذربایجان غربی، سرهنگ منوچهر مودبی اظهار کرد: ۹۰۰ نفر از بوکان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شوند.

وی افزود: این کاروان ها در دو تاریخ مختلف طی ماه های تیر و شهریور سال جاری به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام می شوند، مرحله نخست ۷۶۰ نفر در قالب سه کاروان با ۱۷ دستگاه اتوبوس به مناطق شمال غرب کشور از جمله شهرستان های مهاباد، نقده و پیرانشهر اعزام می شوند.

این مسئول ادامه داد: از مجموع ۹۰۰ نفر بسیجی اعزامی به مناطق و یادمان های عملیاتی شمال غرب کشور ۱۸۰ نفر را خواهران تشکیل می دهند؛ قرائت وصیت نامه شهدا، روایت چگونگی عملیات های دوران دفاع مقدس و شرکت در کارگاه های مبارزه با جنگ نرم از برنامه های جنبی این کاروان است.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که جهان غرب به ویژه استکبار و جیره خواران داخلی و خارجی آن حملات گسترده ای را علیه مبانی جمهوری اسلامی به راه انداختند برگزاری اردوهای راهیان نور فرصتی مناسب برای تجدید عهد با شهیدان است.

مودبی تصریح کرد: شهیدان بر گردن ما بسیار حق دارند و این وظیفه ما را برای حفظ و ادامه راه آنها در پاسدارای از انقلاب و ارزش های ان بیش از پیش افزایش می دهد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.